Viagra Boys: nowy singiel i EP-ka „Common Sense”

Post-punkowy zespół ze Sztokholmu, V**gra Boys, wydał nową EP-kę zatytułowaną „Common Sense”. EP-ka w formacie LP ukaże się 3 kwietnia. To pierwsze premierowe utwory od czasu debiutanckiego albumu „Street Worms”. Tytułowy utwór „Common Sense” zdradza co można usłyszeć na wydawnictwie, na którym znajdują się jeszcze trzy utwory.

Klip, który podkreśla absurd egzystencji i nieporozumienia współczesnego społeczeństwa.

V**gra Boys to sextest składający się muzyków jazzowych, tatuatorów kochających karaoke i hardcore’owych weteranów. Lider grupy, Sebastian Murphy, jest jak Iggy Pop i Hank Williams, w jednym. To ucieleśnienie tego, o co chodzi w V**gra Boys – różnorodny skład, sklejony w całość, wybuchowe występy i pomysłowe utwory.

Zagrali ponad 180 koncertów promujących “Street Worms”, zdobyli kilka nominacji do szwedzkiego Grammy oraz nagrodę Impala za „niezależny album roku”. Teraz V**gra Boys są gotowi na nowy rozdział. W 2020 wystąpią na festiwalu Coachella i zagrają trasę koncertową po Europie, w ramach której będzie można usłyszeć ich również w Polsce. Koncert odbędzie się 4 grudnia warszawskim Praga Centrum. 

„Common Sense” w formacie cyfrowym dostępna jest tutaj: https://yr1.se/commonsense  

Lista utworów EP:

1. Common Sense

2. Lick The Bag

3. Sentinel Island

4. Blue

źr. materiały prasowe

Polub nas!
error20
fb-share-icon1213
Tweet 55

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

Polub nas!!!

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj nowości na maila!

Bądź na bierząco!