Premiera teledysku do utworu Before The Storm zespołu Frontal Cortex


Zespół Frontal Cortex opublikował teledysk do utworu Before The Storm. Jest to pierwsza tego typu produkcja kwartetu z Olsztyna. Utwór pochodzi z albumu pod tytułem Passage, wydanego w 2018 roku, a pracą nad klipem zajął się Paweł Kukuć.


Album Passage został wydany w październiku 2018. Od tego czasu zespół Frontal Cortex sporo koncertował. Po ponad roku od premiery, Olsztynianie postanowili przypomnieć o swojej twórczości publikując teledysk do utworu Before The Storm. Głównodowodzącym przy produkcji klipu był Paweł Kukuć, a oprócz zespołu zobaczyliśmy w nim również dwoje aktorów: Izabelę Wasiniewską i Jacka Lipkę.

Frontal Cortex Pasage


Obecnie zespół pracuje nad kolejnym albumem. Niektóre z nowych, niewydanych jeszcze kompozycji, można było usłyszeć na żywo podczas koncertów Frontali. Jeszcze w tym roku planuje wypuszczenie singla, promującego nowe wydawnictwo. W planach jest również kilka
koncertów, między innymi na festiwalu Prog on Days 14 marca w Łodzi oraz na festiwalu INO-ROCK 22 sierpnia w Inowrocławiu.

Frontal Cortex to polski zespół muzyczny, założony w 2015 roku w Olsztynie. Ich muzyka to bardzo emocjonalny rock progresywny. Swoje teksty opierają na filozofii humanistycznej oraz osobistych doświadczeniach. Od początku działalności w skład grupy wchodzą
wokalista i basista Grzegorz Gołaszewski, perkusista Bartosz Kukuć oraz gitarzyści Rafał Piegat i Łukasz Gołaszewski.

źr. materiały prasowe

Polub nas!
error20
fb-share-icon1213
Tweet 55

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

Polub nas!!!

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj nowości na maila!

Bądź na bierząco!