Hexis metal
Hexis

Fotorelacja z koncertu Hexis i Feto In Fetus w Olsztynie

Jest w Olsztynie taki klub, który pomimo, że jest niewielki czasami potrafi udźwignąć ciężar naprawdę ciężkiej muzyki. Mowa o klubie Mech, który znajdziecie na olsztyńskiej starówce. Klub znajduję się w kamienicy, która ma długą muzyczną tradycję – dokładnie mam na myśli metry, które zajmuje sam klub. W zamierzchłych czasach był tutaj sklep muzyczny Agharta, w którym sam zaopatrywałem się w nowości ze świata muzyki.

To było swego czasu jedyne miejsce w mieście w którym można było dostać nie tylko podziemną muzykę, ale również i podziemne czasopisma wydawane przez fanów i dla fanów. Później była tutaj siedziba firmy Ran, która zajmowała się produkcją gitar elektrycznych, następnie nastąpiła era pubów i klubów muzycznych. Mech szczęśliwie utrzymuje się od kilku lat i zaprasza bardzo różnorodne zespoły i projekty muzyczne w swoje progi. W ostatni dzień lipca zawitały do Mchu trzy świetne zespoły grające muzykę z pogranicza grind, death i black metalu – pochodząca z Dani grupa Hexis, której występ po raz kolejny sponiewierał mnie straszliwie – rok temu w tym samym klubie już raz sprawili mi masakryczne manto, Szwedzi z The Arson Project oraz nasz warmiński produkt Feto In Fetus, które zagrało równie wyśmienicie co dwie wspomniane wcześniej ekipy. Niestety nie zobaczycie tutaj zdjęć The Arson Project, ponieważ przed ich koncertem – a grali ostatni padła mi bateria w aparacie. Mam dla was za to kilka zdjęć dwóch pozostałych zespołów.

Klub Mech to fantastyczne miejsce dla koncertów pod niedużą widownie w związku z tym, że sam klub  nie poraża ogromem przestrzeni. Ten fakt ma jednak jeden zajebiście duży plus – dzięki temu znika granica między zespołem i fanami, ponieważ nie ma tutaj sceny jako takiej i wszyscy razem dzielą przestrzeń – a to, potrafi zapewnić zupełnie inny poziom koncertowego i muzycznego doświadczenia. Było świetnie!

feto in fetus grindcore

Feto In Fetus

feto in fetus grindcore

Feto In Fetus

feto in fetus grindcore

Feto In Fetus

feto in fetus grindcore

Feto In Fetus

Hexis metal

Hexis

Hexis metal

Hexis

Hexis metal

Hexis

Hexis metal

Hexis

Hexis metal

Hexis

Polub nas!
error20
Adam Fokow

Written by

Uzależniony od muzyki, fan filmu, dobrej kuchni i idei slow life. Uwielbia smakować życie i być zawsze tu i teraz.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

Polub nas!!!

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj nowości na maila!

Bądź na bierząco!