Franz Ferdinand

“Feel The Love Go” – nowy singiel Franz Ferdinand dostępny na You Tube

Franz Ferdinand udostępnił na swoim kanale YouTube teledysk do swojego najnowszego singla ‘Feel The Love Go’.

Przypominamy, że wcześniej klip był dostępny jedynie w serwisie Apple Music.’Feel The Love Go‘ promuje album ‘Always Ascending‘ , który ukaże się 9 lutego nakładem Domino Recording.

Teledysk wyreżyserowany przez uznawaną Diane Martel. Był nagrany podczas niedawnej wizyty zespołu w Los Angeles i odnosi się do amerykańskich telewizyjnych programów religijnych. Pokazuje Alexa w roli nieposłusznego ewangelicznego kaznodziei.

„Jestem podekscytowana pracą z Franzem po raz trzeci” – mówi Diane. „Są bliskimi przyjaciółmi i wspaniałymi artystami. Uważam, że nagrali swój najlepszy album do tej pory. Każda piosenka może być singlem. To niezwykłe muzyczne kompozycje, wspaniale wyprodukowane, a teksty jak zwykle są genialne. To nowe wcielenie zespołu jest perfekcyjne!

Always Ascending’ to piąty album grupy, który został nagrany w RAK Studios w Londynie i Motorbass w Paryżu, a za jego produkcję odpowiadał Philippe Zdar (Cassius, Phoenix, The Beastie Boys). Znalazło się na nim dziesięć piosenek pokazujących triumfalne odrodzenie grupy kipiącej świeżymi pomysłami i mającej skłonność do dźwiękowych eksperymentów.

Polub nas!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

Polub nas!!!

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj nowości na maila!

Bądź na bierząco!