Belzebong, Dopelord, Sunnata i Cerber na jednej scenie 10 grudnia!

10 grudnia w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant wyjątkowa muzyczna impreza, przygotowana przez Banshee Booking. Na scenie klubu zaprezentują się 4 absolutnie wybitne zespoły z czołówki Polskiej sceny psychodelic/stoner/doom/sludge metalowej.

banshee

BELZEBONG

Mieszanka sludge, doom i stoner metalu. Dusimy się z dumy, obserwując ich ostatnie dokonania na innym kontynencie. Tłoczeniem brudnych riffów zajmują się od 2008 roku. Bezapelacyjne Polscy królowie zadymionych dźwięków, mistrz w swojej klasie. Panie i Panowie, sprzęty w dłonie: oto BelzebonG.

https://web.facebook.com/belzebong420/
https://belzebong.bandcamp.com/

DOPELORD

Dopelord powstał w 2010 roku w Lublinie i gra stoner/doom. Próbują i koncertują spowici gęstym dymem. Inspiracje czerpią ze starych horrorów, muzyki lat 70tych i ziołolecznictwa. W 2012 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana „Magick Rites”. Drugi album zespołu, „Black Arts, Riff Worship & Weed Cult” ukazał się w kwietniu 2014 co natychmiast dało chłopakom VIP miejsca w czołówce rytualnych gigów na mapie Europy.

https://web.facebook.com/Dopelord666
http://dopelord.bandcamp.com/

SUNNATA

Warszawska reprezentacja spod kopyta Rogatego. Przędą ciężko i mocno, lecz z wyraźnym dymkiem świeżości. Narodził im się teledysk live z ich ostatniego koncertu z Mastodonem. Częściej ich widać poza granicami naszego kraju niż w jego wnętrzu – i nic dziwnego – to już ekskluzywny produkt eksportowy wśród smolistych, europejskich dźwięków. Open your mind and experience it. Let there be noise.

https://web.facebook.com/sunnataofficial/
http://sunnataofficial.bandcamp.com/

CERBER

Warmińska reprezentacja rogatego, lokalna duma, chleb i sól sludge’owej sceny Olsztyńskiej. Bezkompromisowi goście, nie ma przebacz. Spuszczają łomot z hardcore’owym impetem, głaszczą umysły alternatywą. Za sobą mają już setki koncertów, przed sobą jeszcze więcej. Tego dnia jednak nigdzie się nie wybierają. Zostają z nami, aby przywitać gości w Olsztyńskim, zadymionym stylu.

https://web.facebook.com/CerberBand
https://cerber.bandcamp.com/

BILETY DO NABYCIA W:
Nowy Andergrant
Rockfan Sklep Muzyczny
Sarmata Pub
Smaki Regionów
ONLINE:
http://www.andergrant.com/bilety

Jeżeli jednak zależy Ci na na posiadaniu biletu w formie namacalnej (aby na przykład czcić jego piękno do momentu gigu lub chcesz takowy komuś podarować) a nie jesteś szczęśliwcem zamieszkującym Warmię, napisz wiadomość – zwyczajnie Ci wyślemy.

Ponadto niedługo udostępnimy niezłe zniżki na przyzwoite noclegi w Olsztynie, abyście zewsząd mogli do nas przybywać tłumnie.

Zobacz Warmię w kłębach dymu.

Polub nas!
Adam Fokow

Written by

Uzależniony od muzyki, fan filmu, dobrej kuchni i idei slow life. Uwielbia smakować życie i być zawsze tu i teraz.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

Polub nas!!!

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj nowości na maila!

Bądź na bierząco!